Nette appartementen in Santa Rosa, een besloten complex met een gezamenlijk zwembad

Accommodatie details

2 personen
2 slaapkamers
2 badkamers
2450,00 XCG
Per Maand
Per 1 september te huur: Nette gemeubileerde appartement op een resort in Santa Rosa met een gezamenlijk zwembad.. *Bagane grond.

Omschrijving

Deze zeer nette appartementen op een besloten resort in Santa Rosa zijn gemeubileerd en ongemeubileerd te huur.

Het complex heeft 18 ruime appartementen en een gezamenlijk (groot) zwembad. Binnen de poort is er genoeg parkeerplek voor de huurders. Het appartementen complex is 3 verdiepingen hoor en heeft een lift.

Het zijn allen 2 ruime slaapkamer appartementen (220V) met 2 nette badkamers (douche/toilet) De slaapkamers hebben allen een airco. De living is open (met een airco) met een open moderne keuken incl. oven en openslaande deuren naar het overdekte balkon op de wind.
Op de 2e en 3e verdieping heb je volledige uitzicht.

Het zwembad is groot en voor gezamenlijk gebruik. Het appartement heeft een berging met wasmachine aansluiting. Alle ramen zijn voorzien van horren.

Huurprijs incl meubels en een koelkast, wasmachine XCG 2450,00 per maand incl parkfee excl internet en aqualectra
Huurprijs ongemeubileerd : XCG 2200,00 (excl alle meubels, koelkast, tv en wasmachine)
Borg is 1 maandbedrag aan huur.

Huisdieren zijn NIET toegestaan.

Het complex ligt achter de Kentuki, near de rotonde van Santa Rosa.
OP 10 minute afstand van Jan Thiel Mambo en Willemstad.

Vragen? Stel ze hier!

Online sessie aanvragen